Vetrium Ekibi
Hakkımızda

Vetrium’u daha yakından tanımak için
tıklayın.

Ekibimiz

Alanında uzman ve hayvan sevgisi ile dolu ekibimizi daha yakından tanıyın!

Blog

Bilgilendirici içerikler, eğlenceli yazılar için blogumuzu keşfedin!

sevimli kedi

Hizmetlerimiz

Klinik Adresimiz

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2754. Sk.

No:3, 06810 Çankaya/Ankara

+90 312 241 78 25

Sizden Gelen Yorumlar

“Çok iyi bir klinik… Çok ilgili ve alakalıdırlar… Sokak hayvanlarına da yardım ederler…”

Sinan Dizmen


“Vetrium Ankara nın en tecrübeli en hayvansever kliniği. Mükemmel bir ekiple en kaliteli hizmeti veriyoe. Teşekkürler🐾🐶

Çiğdem Mavili

Vetrium Bilkent Veteriner Kliniği

Hayvan dostlarımız, ihtiyaç ve rahatsızlıklarını dile getiremedikleri için veteriner hekimler bu konuda hem hayvanların hem de hayvan ebeveynlerinin hayatlarını kolaylaştıracak çalışmalar yapmaktadır. Vetrium Veteriner Kliniği de 2005 yılından bugüne Ankara, Çayyolu’ndaki geniş ve ferah kliniğinde hayvan sevgisi ve mesleki ilkeleri doğrultusunda hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Ankara’nın farklı semtlerinde yaşayan hayvan sahiplerinin uzmanlığına güvendiği için veteriner hizmetleri konusunda ilk tercihi olan Vetrium Veteriner Kliniği, Bilkent’te yaşayan hayvanseverlerin Bilkent veteriner ihtiyaçları için de kapsamlı hizmetler vermeye devam etmektedir.

Hayvanların yüksek yaşam standartlarına sahip olabilmesini sağlayacak donanıma sahip olan Vetrium Veteriner Kliniği’nin sizin evcil dostlarınızın da sağlığı için gereken çözümleri üreteceğinden emin olabilirsiniz.

Vetrium Veteriner Kliniği Adres Bilgileri

Vetrium Veteriner Kliniği, hayvan dostlarını Bilkent’e yakın konumda bulunan Çayyolu Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi’ndeki geniş ve ferah müstakil kliniğinde ağırlamaktadır. 700 m² kapalı ve 500 m² açık alanı ile sahipli ve sahipsiz patili dostlarımızın konforu ve keyfi için her şeyin düşünüldüğü Vetrium Veteriner Kliniği’nde Bilkent veteriner ihtiyaçlarınıza yönelik tüm imkanların sunulduğunu belirtmekte yarar var.

Ek olarak, ulaşım açısından son derece avantajlı bir noktada bulunan Ankara Vetrium Veteriner Kliniği’nin uzman kadrosu da sizin ve evcil hayvanlarınızın memnuniyetini önceliklendirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Siz de en değerli varlıklarınızla yaşam standardınızı önceliklendirin, hayvan dostlarınızın sağlığı ve bakımı için Vetrium Veteriner Kliniği’ne güvenin.

Bilkent Veteriner Hizmetleri

Evcil hayvanların sağlıklı ve mutlu yaşayabilmeleri için hizmet kalitesinden ödün vermeksizin çalışan Vetrium Veteriner Kliniği’nin uzman ekibi, hastaların ve hasta yakınlarının hijyenik bir ortamda tedavilerini sürdürebilmek adına gereken tüm geliştirmeleri gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda siz de Bilkent veteriner ihtiyaçlarınız için kendini sürekli olarak geliştirmeye odaklanan, yenilikçi yaklaşımıyla Vetrium Veteriner Kliniği’nin profesyonel kadrosuna güvenebilir ve hayvan dostlarınızı uzman ellere güvenle emanet edebilirsiniz.

Evcil hayvanların ihtiyaçları doğrultusunda cerrahi müdahale, dahiliye, ortopedi, doğum ve jinekoloji, göz muayenesi, ağız ve diş sağlığı, dermatoloji, koruyucu hekimlik, görüntüleme teknolojileri, yatan hasta, evde bakım ve muayene ile pet kuaför alanında hizmet vermektedir. Ayrıca kedi ve köpekleriniz için seçkin mama markalarının besleyici ve sağlıklı ürünlerini de Vetrium Ankara Veteriner Kliniği’nde bulabilmeniz mümkün.

Vetrium Veteriner Kliniği’nin Değerleri

Hayvanların sağlığı ve yaşam kalitesi için mesleki etik kurallarına uygun bir biçimde hizmet vermeyi sürdüren Vetrium Veteriner Kliniği, belirlemiş olduğu değerler doğrultusunda hareket etmektedir. Buna göre;

  • Vetrium Veteriner Kliniği’ndeki tüm Hayvanların refahını sağlamayı önceliklendiriyor,
  • Bakım ve tedavilerin uluslararası standartlarda ve kalitede uygulanmasını hedefliyor,
  • Hasta haklarına saygı duyuyor, ayrıca hasta yakınlarına yapılacak bilgilendirmeleri şeffaflık ilkesi gereği yapıyor,
  • Tüm patili dostların sağlığını ve güvenliğini önemsiyor,
  • Hayvan hakları ile ilgili farkındalık yaratmaya değer veriyor,
  • Hasta hayvanları ve hayvan yakınlarını Vetrium ailesinin bir parçası olarak kabul ediyoruz.

Vetrium Bilkent Veteriner Kliniği Teknolojik Donanımı

Hayvan dostlarımızın her tür ihtiyacına en hızlı ve en doğru çözümü uygulayabilmek adına teknolojik yenilikleri takip ediyor ve gerekli yatırımları yapmaktan kaçınmıyoruz. Bu doğrultuda teknik açıdan son derece yeterli bir veteriner kliniği olan Vetrium Veteriner Kliniği’nin ekipman donanımı içinde dijital röntgen, hemogram, kan biyokimya cihazı, gaz anestezi cihazı, hasta başı monitörü, yoğun bakım kafesi, EKG ve daha birçok cihazı sayabilmek mümkün.

Bu sayede evcil hayvanların bir an önce sağlıklarına kavuşabilemeleri için teknolojik donanımımız ve deneyimimizle gerekli müdahaleleri yapıyor ve tedavilerini en kısa sürede tamamlamayı başarıyoruz. Çayyolu, Ümitköy, Beytepe, İncek, Alacaatlı, Yaşamkent, Konutkent ve Bilkent veteriner ihtiyaçlarınızla ilgili Vetrium Veteriner Kliniği hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim kanallarımız üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Ayrıca en değerli dostlarınızın bakımı ve yaşam kalitesi için önem verilmesi gereken noktalarla ilgili güncel bilgiler paylaştığımız blog’umuzu da takip etmenizi tavsiye ederiz.

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.