Laboratuvar ve Görüntüleme Hizmetleri

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Laboratuvar ve Görüntüleme Hizmetleri

Laboratuvar ve Görüntüleme Hizmetleri

Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği bünyesinde biyokimya, tam kan sayımı, safra asitleri, tiroid paneli ve kortizol snap testleri yapılarak en doğru teşhis koyulmaktadır. Gaita muayeneleri, biyokimyasal ve mikroskobik idrar analizi, kan biyokimyasal analizi, kan sayımı, kan gazları ve elektrolit değerleri, sedimantasyon, seroloji ve allerjik testler yapılmaktadır. Ultrason Cihazı, Dijital Röntgen, Ekokardiyografi cihazlarımız ile hastalara işlem öncesi en uygun ve doğru teşhisler yapılmaktadır.

Laboratuvar ve görüntüleme hizmetii, küçük hayvanlarınız için tahmin etmediğiniz kadar önemli bir hizmet alanıdır. Kedi ve köpeklerin hastalıklarının teşhis edilmesinde, tedavi süreçlerinin başlamasında ve doğru tedavi yönteminin seçilmesinde büyük bir rol oynar. Gerekli laboratuvar ve görüntüleme cihazlarının bulunması durumunda evcil hayvanlarınıza doğru teşhis ve tedavi sağlanır.

Müşteri Yorumları

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.