Küçük Hayvan Ortopedi Hizmetleri

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Ortopedi Hizmeti

Ortopedi

Hastaların ortopedik problemlerinde alanında uzman ekibimiz, uluslararası standart yaklaşımlarıyla en doğru çözüm ile tedavi yöntemini uygulamaktadır. Operasyon öncesi Dijital Röntgen ile hastaya en doğru teşhis konulmaktadır ve en iyi ameliyat planlaması yapılmaktadır. Operasyon sonrası hastanın güvenle ve acısız bir iyileşme dönemi geçirmesi için ekibimiz şefkatle görevlerinin başında olmaktadırlar.

Kedi ve köpeğinizin rahat hareket etmeleri, koşup oynamaları sağlığı iskelet ve ortopedik sisteme sahip olmaları sayesinde gerçekleşir. Küçük Hayvan Ortopedik Operasyonlarının, evcil hayvanlar için önemli çok büyüktür. Ayağı yaralanan ya da zarar gören bir hayvanın doğru işlemle tekrar eski sağlığına kavuşturulması gerekir. Ortopedi alanında uzman bir Veteriner Hekim tarafından yapılan işlem, onu tekrardan sağlıkla ayağa kaldıracaktır. Özellikle ortopedik operasyon sonrası kontrolleri de, kedi ve köpekler için büyük önem taşımaktadır.

Müşteri Yorumları

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.