Küçük Hayvan Dahiliye Hizmetleri

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Dahiliye Hizmeti

Dahiliye

Hastanın genel durumuna göre tanının yapılabilmesi için gerekli olan tüm tetkik ve muayeneler yapılarak, iç hastalıklara dair tüm dahili hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Evcil hayvan dahiliye hizmtleri aracılığıyla kedi ve köpeklerin, iç hastalıklarına ve kan değerlerine dair bilgiler edinilerek, uygun tedavi yapılır.

Küçük hayvan dahiliye hizmetlerinin, evcil hayvanınızın sağlığın önemi çok büyüktür. Tüm iç hastalıkların ve belki de sizin bilemeyeceğiniz bazı hastalıkların teşhisi dahiliye hizmetimiz sayesinde bulunmaktadır. Dahiliye hizmetleri ile evcil hayvanınızın endokrolonojik, kan incelemesi ve iç hastalıklar incelemeleri yapılır. Ankara veterinerleri arasında bulunan Vetrium’da hastanın genel durumuna göre tanının yapılabilmesi için gerekli olan tüm tetkik ve muayeneler yapılır.

Müşteri Yorumları

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.