Hizmetlerimiz - Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Cerrahi Hizmeti

Cerrahi

Cerrahi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Ankara Vetrium Dahiliye Hizmeti

Dahiliye

Dahiliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Ortopedi Hizmeti

Ortopedi

Ortopedi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Doğum ve Jinekoloji Hizmeti

Doğum ve Jinekoloji

Doğum ve Jinekoloji hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Göz Muayenesi Hizmeti

Göz Muayenesi

Göz Muayeneleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Dermatoloji Hizmeti

Dermatoloji

Dermatoloji hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Koruyucu Hekimlik Hizmeti

Koruyucu Hekimlik

Koruyucu Hekimlik hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Görüntüleme Hizmetleri

Görüntüleme Hizmetleri

Laboratuvar ve Görüntüleme Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Yatan Hasta Hizmeti

Yatan Hasta

Yatan Hasta hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Evde Bakım ve Muayene Hizmeti

Evde Bakım ve Muayene

Evde Bakım ve Muayene hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Pet Kuaför Hizmeti

Pet Kuaför

Pet Kuaför hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Pet Kuaför Hizmeti

Endoskopi

Endoskopi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Ankara Vetrium Pet Kuaför Hizmeti

Ultrason

Ultrason hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Vetrium Veteriner Hizmetleri

Ankara’nın Çayyolu semtinde bulunan Vetrium Veteriner Kliniği; Ümitköy, Beytepe, İncek, Yaşamkent, Bilkent veteriner ihtiyaçları için 2005 yılından beri mutlulukla hizmet vermeye devam ediyor. Vetrium Veteriner Kliniği, küçük hayvanlar ve hayvan sahipleri için tam donanımlı profesyonel veterinerlik hizmetleri sunuyor.

700 metrekare açık ve 500 metrekare kapalı alana sahip olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıda pet hayvanlarının sağlığı ve konforu için gerekli teçhizata sahip olan Vetrium Veteriner Kliniği, tüm çalışmalarını hayvan sevgisi ile meslek etiğine uygun biçimde sürdürüyor. Geniş bahçesinde patili dostlarımızın özgürce hareket edip enerji atabildikleri Vetrium Veteriner Kliniği hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Küçük Hayvan Dostlarımız İçin Neler Yapıyoruz?

Hayvanların da tıpkı insanlar gibi sağlıklı yaşama hakları vardır. Ancak ne yazık ki hayvanlar, yaşadıkları rahatsızlıkları dile getiremezler. Bu nedenle hastalıkların teşhisi ve gerekli tedavilerin başlatılması için uzman ve profesyonel bir bakış açısına ihtiyaç duyulmaktadır. Biz Ankara Vetrium Veteriner Kliniği olarak, küçük hayvanların sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için gereken tüm veterinerlik hizmetlerini sunuyoruz.

Vetrium Veteriner Kliniği, gerek alanında uzman ekibi gerekse de ihtiyaç duyulabilecek teknolojik donanımı ile evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyabileceği her konuda desteğinize her zaman hazır. Ailenizin bir bireyi olan evcil hayvanınızı güvenle deneyimli Vetrium ekibine emanet edebilir ve gereken her şeyin eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz.

Vetrium Veteriner Kliniği Tarafından Sunulan Hizmetler Neden Önemli?

Hayvan ebeveyni olan herkesin hemfikir olacağı gibi hayvanların yaşadıkları sorunların doğru teşhis edilebilmesi, tedavinin seyri ve dolayısıyla hayvanların yaşam standardı için kritik seviyede önemli. Doğru teşhis için ise uzman bir veteriner hekime danışmak gerekiyor. Ancak doğru teşhisin ardından en uygun tedaviyi zaman kaybetmeden uygulayabilmek için de veteriner hekimin uzmanlığını teknolojinin gücü ve deneyim ile güçlendirdiği hizmetlerin içeriği de önem arz ediyor.

Ayrıca tedavinin sürekliliği de küçük hayvanların sağlığına kavuşabilmesinde kritik bir rol oynuyor. Çünkü tedavinin başarılı olabilmesi için gerekli bir uygulamanın sunulamadığı bir klinikte, tedavinin aksaması ve hatta hayvan sağlığının riske girmesi dahi söz konusu olabiliyor. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak ve pet hayvanları ile hayvan sahiplerinin yaşam standartlarını sürdürebilmelerini sağlamak için veteriner kliniğinde sunulan hizmet çeşitliliğine önem vermenizi tavsiye ederiz.

Vetrium Veteriner Kliniği’nde Hangi Hizmetler Bulunuyor?

Vetrium Veteriner Kliniği, evcil hayvanların her tür ihtiyacını gözeten yapısıyla Ankara’nın Çayyolu, Ümitköy, Beytepe, Yaşamkent, İncek, Konutkent, Alacaatlı ve Bilkent semtlerinde yaşayan tüm hayvanseverlerin desteğine ve veterinerlik hizmetleri ihtiyacına hazır bir şekilde bekliyor. Küçük hayvanların cerrahi müdahale gerektiren durumlarında, dahiliye alanındaki sorunlarının tanısı ve tedavisinde ve ortopedik operasyonlarla ilgili ihtiyaçlarınız için Vetrium Veteriner Kliniği’ne başvurabilirsiniz.

Bu hizmetlerin yanı sıra alanında uzman ve donanımlı ekibiyle küçük hayvanların doğum ve jinekoloji, ağız ve diş sağlığı ile göz muayenesi gibi ihtiyaçlarına da her zaman yanıt veren Vetrium Veteriner Kliniği’nin hizmet kalemleri arasında koruyucu hekimlik, yatan hasta hizmetleri, evde bakım ve muayene ve pet kuaför de yer almaktadır. Diğer yandan hayvanlarda en sık rastlanan cilt rahatsızlıkları ile ilgili de dermatoloji hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Vetrium Veteriner Kliniği’nin donanımlı laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri aracılığıyla da minik dostunuzun rahatsızlığı konusunda her zaman en doğru teşhisin en kısa sürede konulacağından emin olabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, küçük hayvanınızla ilgili daha iyi fazla bilgi sahibi olmak istediğiniz konularda Vetrium Veteriner Kliniği’nin blog yazılarının bulunduğu Faydalı Bilgiler bölümünü de inceleyebilirsiniz.

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.