Küçük Hayvan Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti

Ağız ve Diş Sağlığı

Minik dostlarımızda sıklıkla görülebilen diş ve diş eti hastalıkları uzmanlarımız tarafından tedavi edilerek hastanın sağlıklı ağız ve dişlere sahip olması sağlanır. Diş ve diş eti problemleri başlangıç aşamalarında teşhis edilip, müdahale başlamazsa diş eti kanaması, diş eti büyümesi, diş hassasiyeti ve hatta ilerde diş çevresindeki kemiğin erimesi nedeniyle diş kaybedilmesine yol açabilmektedir. Bu nedenle diş plaklarının temizlenmesi ve hastaların sağlıklı bir ağız yapısına sahip olabilmeleri için Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği olarak Ağız ve Diş Sağlığı problemlerinde diş taşı temizliği ve diş eti tedavilerinde hizmet vermekteyiz.

Kedi ve köpekler de diş kaybı yaşanmaması için düzenli olarak diş ve diş eti bakımı yapılmalıdır. Düzenli bakım yapılmadığı takdirde, ağız kokuları oluşabilir. Ayrıca diş taşı temizlemesi yapılmadığı zaman, diş taşı birikmesinden dolayı evcil hayvanlarınızda diş kayıpları görülebilir. Küçük hayvanlarda görülebilen diş ve diş eti hastalıkları uzmanlarımız tarafından tedavi edilir ve Vetrium’da sağlıklı ağız ve dişlere sahip olurlar.

Müşteri Yorumları

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.