Küçük Hayvan Cerrahi Hizmetleri

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Cerrahi Hizmeti

Cerrahi Hizmetler

Kısırlaştırma ve ortopedik sorunlar gibi cerrahi operasyonlar kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Alanında uzman ekibimiz tarafından en iyi şartlarda operasyon öncesi genel kontroller ve laboratuvar tetkikleri yapılarak, hasta anesteziye uygunsa operasyona hazırlanır. Operasyon süresince gerekli olan ekipmanlarımız ile hastanın genel durumu izlenir. EKG, tansiyon, oksijen satürasyonu ve solunumu gibi gerekli işlemler hasta başı monitörü ile izlenmektedir. Operasyon sonrası hastalarımız Yoğun Bakım Kafeslerinde takip edilebilmektedir.

Kedi ya da köpeğinize uygulanacak olan cerrahi operasyonlar oldukça önemlidir. Vetrium olarak profesyonel ve alanında uzman kişiler olarak küçük hayvan cerrahisi operasyon ekibimiz vardır. Cerrahi operasyonların içine kısırlaştırma işlemleri de girmektedir. Kedinizin ve köpeğiniizn operasyondan sonra rahatlıkla sağlığına kavuşması için cerrahi işlem sonra sürekli kontrol ve takip ediyoruz.

Müşteri Yorumları

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.