Küçük Hayvan Dermatoloji Hizmetleri

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Dermatoloji Hizmeti

Dermatoloji

Hayvanlarda görülen çok çeşitli deri hastalıkları ve problemleri olabilmektedir. Bu nedenler deri hastalıklarında doğru teşhisin önemli çok büyüktür. Kliniğimizde dermatoloji alanında hastadan alınan deri biyopsilerin patolojik incelemeleri, deri örnekleri ve numunelerin mikroskobik ve laboratuvar incelemeler, mantar ve bakteriyolojik ekimler yapılarak teşhis yapılmaktadır.

Hayvanlarda deri hastalıkları görüldüğünde Küçük hayvan dermatoloji hizmetinin önemi daha da iyi anlaşılır. Kedi ve özellikle köpeklerde cilt sorunları sıkça görülebilmektedir. Deri hastalıklarında doğru teşhisin önemi çok büyüktür. Alerji, dermatit, yaraların çıkması, tüy dökülmesi ve açılması gibi sorunlar görülebilmektedir. Bu sorunlarda teşhisin doğru ve çabuk bir şekilde yapılıp, hızlı bir şekilde uygun tedavi yöntemine başlanması gereklidir. Ankara Vetrium olarak, doğru ve hızlı teşhisin yapılması için kliniğimizde gerekli cihazları bulundurmaktayız.

Müşteri Yorumları

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.