Küçük Hayvan için Koruyucu Hekimlik

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Koruyucu Hekimlik Hizmeti

Koruyucu Hekimlik

Vetrium Veteriner Kliniği olarak koruyucu hekimlik kapsamında aşılama, parazit ile mücadele, antiparaziter aşılama ve çevre sağlığı hizmetleri veriyoruz. Hastanın genel bakımı, beslenme takipleri ve bilgilendirmeleri, yıllık yapılan aşıların takibi, parazit uygulamalarının takibi koruyucu hekim tarafından yapılmaktadır.

Koruyucu hekimlik kapsamına giren evcil hayvanların devamlı olarak bakımlarının yapılması, parazitle mücadele ya da aşılama gibi önemli konular vardır. Evcil hayvan koruyucu hekimlik hizmetleri, küçük gibi görünse de minik dostunuzun sağlık sorunlarının birçoğunu kapsar. Aşılarının sürekli takip edilmesi ve atlanmaması onu hastalıklardan korumak için oldukça önemlidir. Ayrıca, olası bir parazit ve enfeksiyonel durumla karşılaşıldığında takipleri ve tedavileri yapılır. Beslenme alışkanlıkları hakkında bilgilendirme ve danışmanlık da koruyucu hekimlik hizmetine dahildir.

Müşteri Yorumları

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.