whatsapp call-info

Ekibimiz - Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Uzman Veteriner Hekim Serkan Güngör

Serkan Güngör

Uzman Veteriner Hekim

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olduktan sonra, 2005 yılında Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniğini kurdu. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Hâlâ Ankara Çayyolu’nda bulunan Vetrium Veteriner Kliniği’nde can dostlarımız için işini severek devam ettirmektedir.

Ankara Vetrium Veteriner Tekniker Ayşe Nur Akıcı

Ayşe Nur Akıcı

Veteriner Tekniker

Gümüşhane Üniversitesi Laborant ve Veteriner Teknikerliği bölümünden mezun olmuştur. Ekim 2015 tarihinden itibaren minik dostlarımızın sağlığı ve bakımları için Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği’nde işini severek devam ettirmektedir.

Ankara Vetrium Veteriner Tekniker Müjde Adanç

Müjde Adanç

Veteriner Tekniker

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Laborant ve Veteriner Teknikerliği bölümünden mezun olan Veteriner Tekniker Müjde Aranç, Temmuz 2018 tarihinden itibaren kliniğimizde minik dostlarımız için çalışmaktadır.

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.