Ekibimiz

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Uzman Veteriner Hekim Serkan Güngör

Serkan Güngör

Uzman Veteriner Hekim(Kurucu)

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olduktan sonra, 2005 yılında Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniğini kurdu. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Hâlâ Ankara Çayyolu’nda bulunan Vetrium Veteriner Kliniği’nde can dostlarımız için işini severek devam ettirmektedir.

Ankara Vetrium Veteriner Tekniker Ayşe Nur Akıcı

Ayşe Nur Akıcı

Veteriner Tekniker( Yönetici Asistanı)

Gümüşhane Üniversitesi Laborant ve Veteriner Teknikerliği bölümünden mezun olmuştur. Ekim 2015 tarihinden itibaren minik dostlarımızın sağlığı ve bakımları için Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği’nde işini severek devam ettirmektedir.

Ankara Vetrium Veteriner Tekniker Aysim Doğan

Hale Şara

Veteriner Hekim

Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. Yaz stajyerliğini 5 yıldır kliniğimizde yapmış olup mezuniyetinden sonra kariyerini Veteriner Hekim olarak Vetrium'da sürdürmektedir.

Ankara Vetrium Veteriner Tekniker Aysim Doğan

Aysim Doğan

Veteriner Tekniker

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. 2020 yılında İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Teknikerliği Bölümünü kazanmış olup öğrenimini sürdürmektedir. 2020 Ekim ayından itibaren kliniğimizde minik dostlarımız için çalışmaktadır.

Ankara Vetrium Veteriner Hekimi Şeydanur Akıcı

Şeydanur Akıcı

Anestezist

Halide Edip Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Anestezi ve Reanimasyon Bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Çeşitli hastanelerde anestezi uzmanı olarak görev yaptıktan sonra, kariyerini Vetrium ailesinde anestezi dalında görev alarak sürdürmektedir.

Ankara Vetrium Banko Görevlisi Begüm Duman

Begüm Duman

Banko Görevlisi

2015 yılında Nevşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılında Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve sekreterlik bölümünü kazanmış olup öğrenimini sürdürmektedir. 2021 Nisan ayından itibaren kliniğimizde Banko Görevlisi olarak görevini sürdürmektedir. 

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.