Pet Kuaför Hizmetleri

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Pet Kuaför Hizmeti

Pet Kuaför

Dostlarımız için kliniğimizde bulunan donanımlı kuaför alanımızda hayvan dostlarımızın bakımlarını yapmaktayız. Vetrium’a getirdiğiniz minik dostlarınız güzelleşip, rahatlarlar ve genel bir kontrol yapıldıktan sonra tertemiz olarak size teslim edilir. Pet Kuaför hizmetimiz kapsamında dostlarımızın patileri temizlenir, tırnakları kesilir, cildi kontrol edilir, kuruyan ciltleri tekrar nemlendirilir ve parfümlenir.

Pet Kuaför hizmeti evcil hayvanlarınızın mis gibi tertemiz ve bakımlı olmalarını sağlamasının yanı sıra, aynı zamanda sağlıkları için de önemlidir. Tüy bakımı, banyo ve tırnak bakımı yapılan kedi ve köpekler daha sağlıklı olur ve günlük hayatlarında daha rahat olurlar. Tüy bakımlarının düzenli yapılması, herhangi yabancı parazitlerin oluşmamasını sağlar ve cilt sağlıkları için çok önemlidir. Ayrıca tırnak bakımı yapılmayan hayvanlar, rahatsız bir şekilde yürürler ve hareketleri kısıtlanır.

Müşteri Yorumları

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.