Küçük Hayvan Doğum ve Jinekoloji Hizmetleri

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Ankara Vetrium Doğum ve Jinekoloji Hizmeti

Doğum ve Jinekoloji

Kliniğimizde Ultrason Cihazı kontrolü ile doğum süresince anne ve yavruların gelişimi takip edilerek sağlıklı bir şekilde gelişme sağlamaları takip edilmektedir. Ayrıca, kısırlaştırma operasyonları, doğuma yardım, sezaryen operasyonları ve diğer tüm jinekolojik müdahaleler uygulanmaktadır.

Kedi ve köpeklerin, doğum operasyonları ve jinekolojik tedavileri onların sağlıkları için çok önemlidir. Kısırlaştırma ve sezaryen gibi operasyonlardan öncesi ve sonrası hayti önem taşımaktadır. Bu nedenle, bunlar gibi operasyonlarda uygun fiyatlı olması değil kaliteli ve uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir. Operasyon öncesi kan tahlili ve ölçümler gibi gerekli tetkiklerin yapılması gerekir. Operasyondan sonra da yine hayvanın tetkikler ile sürekli takip edilmesi önemlidir.

Müşteri Yorumları

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.