Ekibimiz - Vetrium - Ankara Çayyolu Veteriner Kliniği

Vetrium serkan güngör

Serkan Güngör

Uzman Veteriner Hekim

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olduktan sonra, 2005 yılında Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniğini kurdu. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Hâlâ Ankara Çayyolu’nda bulunan Vetrium Veteriner Kliniği’nde can dostlarımız için işini severek devam ettirmektedir.

vetrium çayyolu

Ayşe Nur Akıcı

Veteriner Tekniker

Gümüşhane Üniversitesi Laborant ve Veteriner Teknikerliği bölümünden mezun olmuştur. Ekim 2015 tarihinden itibaren minik dostlarımızın sağlığı ve bakımları için Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği’nde işini severek devam ettirmektedir.

vetrium müjde adanç

Müjde Adanç

Veteriner Tekniker

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Laborant ve Veteriner Teknikerliği bölümünden mezun olan Veteriner Tekniker Müjde Aranç, Temmuz 2018 tarihinden itibaren kliniğimizde minik dostlarımız için çalışmaktadır.

vetrium özgür muhterem

Özgür Muhterem

Pet Kuaför

Evcil hayvanlarımızın sağlığı onların bakımlı görünümleri için sevgi ve şefkat ile Aralık 2015 tarihinden itibaren Pet Kuaför olarak Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği’nde çalışmaya devam etmektedir.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankaravetrium/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankaravetrium/public_html/wp-content/plugins/https-redirection/https-redirection.php on line 47