Pandemi Döneminde Veteriner Hekimlik Hizmetleri

"İşimizi Sevgiyle Yapıyoruz"

Pandemi Döneminde Veteriner Hekimlik Hizmetleri

1. Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu zaman veteriner hekimlik hizmeti alınabilir mi?

Elbette. Veteriner hekimlik hizmetleri, tıpkı insanların hastane hizmetlerine duydukları ihtiyaç gibi kritik ve önceliklidir. Kedi veya köpeğinizi sokağa çıkma kısıtlaması olduğu gün ve saatlerde Vetrium Veteriner Kliniği’ne getirmek için muayene randevusu almanız yeterlidir. Randevu talebi için Vetrium Veteriner Kliniği’ne T.C. Kimlik Numarası, ad ve soyad bilgilerinizi ilettikten sonra davet mesajı oluşturulur ve Vetrium Veteriner Kliniği’ndeki randevu bilgileriniz kısa mesaj yoluyla tarafınıza gönderilir.

Emniyet güçlerinin kontrolleri sırasında bu kısa mesajı gösterdiğiniz takdirde randevu saatinizde veteriner hekimlik hizmetleri için kliniğimizi ziyaretedebilirsiniz.

2. Veteriner kliniğine gitmeden veteriner hekimlik hizmeti alınabilir mi?

Bilkent, Beytepe, Yaşamkent, Çayyolu, Ümitköy veteriner ihtiyaçları için dilediğiniz gibi kliniğimizde hizmet alabileceğiniz gibi evde bakım ve muayene* hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Böylece pandemi döneminde evinizden çıkmadan, kedi ve/veya köpeğinizin muayene edilmesini ve rutin tedavilerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

*Salgın döneminde evde bakım ve muayene hizmet saatlerimiz 10:00 - 19:00 arasındadır.

3. Vetrium Veteriner Kliniği’nde COVID-19 salgınına karşı nasıl önlem alınıyor?

Vetrium Veteriner Kliniği ekibi, hem sizin sağlığınız hem de hayvan dostlarımızın sağlığı ve güvenliği için pandemi döneminde de titizlikle çalışmayı sürdürüyor. Bu doğrultuda;

  • Zorunlu haller dışında kliniğimize hasta yakınları kabul edilmiyor. Yalnızca pet hayvanları kliniğe alınıyor ve gereken muayene, tetkik ve tedavi süreci gerçekleştiriliyor.
  • Klinikte tüm ekip maske kullanıyor ve mesafe kuralına dikkat ederek çalışıyor.
  • Klinikte yoğunluk yaşanmaması için muayene, tetkik ve tedaviler randevu organize edilerek gerçekleştiriliyor.
  • Yalnızca pandemi döneminde değil, en sevdiklerimizin sağlığı söz konusu olduğu için bir veteriner kliniğinde her zaman olması gereken hijyen kuralları uygulanıyor.

Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz diğer konular için blog içeriklerimize göz atabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir.