Küçük Hayvan için Koruyucu Hekimlik - Vetrium - Çayyolu Veteriner

ankara çayyolu veteriner koruyucu hekim hizmeti

Koruyucu Hekimlik

Vetrium Veteriner Kliniği olarak koruyucu hekimlik kapsamında aşılama, parazit ile mücadele, antiparaziter aşılama ve çevre sağlığı hizmetleri veriyoruz. Hastanın genel bakımı, beslenme takipleri ve bilgilendirmeleri, yıllık yapılan aşıların takibi, parazit uygulamalarının takibi koruyucu hekim tarafından yapılmaktadır.

Koruyucu hekimlik kapsamına giren evcil hayvanların devamlı olarak bakımlarının yapılması, parazitle mücadele ya da aşılama gibi önemli konular vardır. Evcil hayvan koruyucu hekimlik hizmetleri, küçük gibi görünse de minik dostunuzun sağlık sorunlarının birçoğunu kapsar. Aşılarının sürekli takip edilmesi ve atlanmaması onu hastalıklardan korumak için oldukça önemlidir. Ayrıca, olası bir parazit ve enfeksiyonel durumla karşılaşıldığında takipleri ve tedavileri yapılır. Beslenme alışkanlıkları hakkında bilgilendirme ve danışmanlık da koruyucu hekimlik hizmetine dahildir.

Küçük dostunuzun bakımı için bilgilendirici ve faydalı bilgiler paylaştığımız blogumuzdan, yavru kedi bakımı veya yavru köpek bakımı gibi konuları okuyabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

ankara çayyolu veteriner laboratuvar ve görüntüleme

Laboratuvar ve Görüntüleme Hizmetleri

ankara çayyolu veteriner yatan hasta hizmeti

Yatan Hasta

ankara vetrium hizmetleri

Evde Bakım ve Muayene

ankara çayyolu veteriner pet kuaför

Pet Kuaför


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankaravetrium/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankaravetrium/public_html/wp-content/plugins/https-redirection/https-redirection.php on line 47