Hakkımızda - Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği

Merhaba!

Hakkımızda

Ankara Çayyolu’nda 2005 yılından beri hayvan sevgisi ve meslek etiğini göz önünde bulundurarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz 700 m2 açık, 500 m2 kapalı alan olmak üzere üç katlı müstakil bir yapıya sahiptir. Geniş bahçemiz sayesinde patili dostlarımız rahatça hareket halinde olabiliyorlar. Ümitköy Veteriner Kliniği ihtiyaçlarınız için Vetrium’u ziyaret edebilirsiniz.

Amacımız

Hasta haklarına saygı, hasta sahiplerine şeffaflık ilkesiyle yoluna devam eden Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği olarak amacımız kaliteli yaşatmaktır. Kliniğimize gelen tüm hayvanlara aynı şefkatle, kaliteden ödün vermeden, yenilikleri takip ederek, güncel bilgiler ışığında profesyonel ve ulaşılabilir pet bakım ve pet hizmetleri sunmaktayız.

Teknolojik Donanımlarımız

Gelen hastalarımız için daha hızlı  teşhis yapabilmek adına teknolojik yatırımlarda bulunarak, donanımsal olarak gerekli cihazları kliniğimizde bulundurmaktayız.

Dijital RöntgenHemogramKan Biyokimya Cihazı
Gaz Anestezi CihazıUltrason CihazıHasta Başı Monitörü
Yoğun Bakım KafesiEKGTiroid Hormon Cihazı

Teknolojik ilerlemeler bakımından sürekli kendimizi güncelliyor ve gerekli yatırımları yapıyoruz.

Galeri

Bizden Kareler

  • vetrium klinik adresi
  • vetrium klinik
  • Vetrium cerrahi hizmetler
  • vetrium klinik
  • vetrium çayyolu veteriner

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankaravetrium/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankaravetrium/public_html/wp-content/plugins/https-redirection/https-redirection.php on line 47